Liczba odwiedzin:

Laureaci III edycji
Gratulujemy wszystkim 16 laureatom.
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła
1 Michał Gryzio Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie
1 Jakub Szabelski Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie
2 Antoni Jóźwicki Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Puławach
3 Bartłomiej Węzka Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej
4 Kamila Mańko Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
5 Bartłomiej Gała Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
6 Mateusz Mikołajczyk Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Puławach
7 Izabela Pydyś Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie
7 Monika Pietrak Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
7 Michał Rzeczycki Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie
8 Joanna Maruszak Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
8 Mateusz Matejko Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie
9 Szymon Denkowski Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie
10 Bartosz Wójtowicz Szkoła Podstawowa nr 14 im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół nr 12 w Lublinie
11 Małgorzata Gaj vel Demczuk Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Staszica w Zespole Szkół w Sawinie
12 Damian Uniłowski Szkoła podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Laureaci II edycji
Gratulujemy wszystkim 17 laureatom.
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła
1 Dominik Jarosławski Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie
2 Kacper Flis Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Świdniku
3 Natalia Topyła Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie
4 Miłosz Ejzak Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie
5 Filip Kucharczyk Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Płouszowicach
6 Jan Wożniak Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach
7 Gabriel Lech Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Lublinie
8 Anna Latawiec Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie
9 Julia Wiącek Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Świdniku
9 Magdalena Wątkowska Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie
10 Mikołaj Kalisz Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Siennicy Nadolnej
11 Karol Siłuch Zespół Oświatowy - Szkoła Podstawowa w Kąkolewnicy
11 Mikołaj Markowski Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim
11 Jakub Szczepanik Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie
11 Dominika Kozak Szkoła podstawowa nr10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie
12 Dawid Szymona Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie
12 Wiktor Rafalski Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Zezulinie

Laureaci I edycji
Oto 17 najlepszych uczestników, wszystkim serdecznie gratulujemy.
Czytaj więcej